Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar? Güncel 2021

0

Her bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası’nda da ATM üzerinden para çekmenin günlük bir limiti mevcuttur. Yapı Kredi müşterisi iseniz, ATM’lerden günlük belirlenen limitin altında kalan tutarlarda para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitin yeterli olmadığı durumlarda kalan miktarı bir sonraki gün çekebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Yapı Kredi Bankası ATM’leri 7 gün 24 saat boyunca hizmete açıktır. Dilediğiniz bir anda banka ATM’sinden banka kartınız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sonrasında talebinize göre işlem sonucunda işlem fişinizi alabilir ya da bilgi fişinin e-posta adresinize yollanmasını talep edebilirsiniz.

Bankacılık hizmetleri kapsamında eğer mobil bankacılık kullanıyorsanız, QR kodunuzu kullanarak da yine ATM’den gerçekleştireceğiniz para çekme işlemlerinizi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ATM’lerinde Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Yapı Kredi Bankası ATM’lerinde mevcut olan günlük para çekme limitinizi öğrenerek acil durumlarınızda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Banka içerisinde yapılabilecek birçok işlemin kolay koşullarda gerçekleşmesini sağlayan ATM’ler, dakikalar içerisinde hızlı işlem yapabilmeyi ve para çekmeyi mümkün kılar. Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz banka kartınız ile ATM üzerinden şifrenizi girerek kolay işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ATM’lerinde günlük minimum para çekme limiti 20 TL’dir. 20 TL altında gerek olacak para çekme ihtiyaçlarınızda banka içerisinde hizmet veren veznelerden gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz. ATM’de sunulan günlük maksimum para çekme limiti ise 2.000 TL’dir. Günlük 2.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızda ATM’yi tercih edebilir ve güvenli koşullarda para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para çekme işlemlerinde günlük limitinizi ister tek seferde doldurabilir, isterseniz de sıralı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Sıralı işlemlerinizde de günlük 2.000 TL’ye kadar birden fazla para çekme işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Daha fazla limite ihtiyacınız olduğu durumlarda, banka içerisinde hizmet veren banka görevlilerinden bilgi ve hizmet sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi ATM Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Artırılır?

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu ATM’lerden günlük para çekme limitinin yeterli kalmadığı durumlarda bu limiti daha üst miktarlara taşımak mümkündür. Daha fazla nakit ihtiyacınız olduğunda bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, günlük para çekme limitinizi yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

yapı kredi günlük para çekme limiti yükseltilir mi
yapı kredi günlük para çekme limiti yükseltilir mi

Yapı Kredi ATM’lerinden Gerçekleştirilebilecek Diğer İşlemler Nelerdir?

Ülke genelinde yaklaşık 4.000 adet Yapı Kredi ATM’si bulunur. 7/24 hizmete açık olan ATM’ler vatandaşların ve banka müşterilerinin birçok ihtiyacına cevap verir nitelikte işlem seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar banka içerisine girmeden, ATM’den de birçok bankacılık işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir.

Banka müşterisi olmayan kullanıcılar da kartsız işlemler seçeneklerinden ihtiyaçları olan para yatırma ve kredi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Gizlilik kapsamında bilgilerini banka ile paylaşan kullanıcılar sayısı her geçen gün artan ATM’ler ile güvenli koşullarda işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yapı Kredi ATM’lerinden tercihine göre para çekme işleminin yanı sıra fatura ödeme işlemlerinizi de gerçekleştirebilir, mevcut olan kredi borcunuzu ödemesini yapabilirsiniz. MTV ve daha birçok vergi ödemelerinizi ATM’ye yatırabilir, dernek ve üniversite harç yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 dilediğiniz banka kullanıcısının hesabına para aktarım işlemini yapabilir ve bankacılık kuruluşlarında mevcut olan güncelleme işlemlerinizi de yine ATM’ler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.